"Bóle w stawach biodrowych zmniejszyły się - nie ustały całkowicie ze względu na wysoki poziom degeneracji stawu biodrowego, natomiast bóle stawów kolanowych ustały. Mogę przespać spokojnie całą noc a wcześniej nie było to możliwe. Produkt jest wart swojej ceny. "

Wanda Bąk

"Miałem bóle i strzykanie w stawach. Pierwszy raz Hyalutidin spożyłem w ramach przygotowań do pobicia rekordu Polski w ilości przebiegniętych maratonów. Hyalutidin jest produktem, którego prewencyjne działanie pomaga stawom przetrwać tak ekstremalne obciążenie… "

Mariusz Szostak

"Wcześniej bezskutecznie zażywałam tabletki. W ciągu zażywania produktu Hyalutidin zauważyłam znaczną poprawa ruchową ramion. Znowu mogę ręce podnosić w górę co wcześniej było nie możliwe, ustąpił tez ból w stawach kolanowych. "

Filomena Piekiełko

"Od jakiegoś czasu zmagałem się z bólami w stawach. Stosowałem wcześniej wiele innych środków, które miały pomóc jednak żaden nie pomógł, aż trafiłem na Hyalutidin, po którym odczułem wyraźną poprawę oraz znaczną redukcję bólu. "

Andrzej K.

Choroba de Quervaine'a

Choroba de Quervaine'a, podobnie jak łokieć golfisty lub łokieć tenisisty należy do tzw. entezopatii. Jest to zapalenie i pogrubienie pochewki ścięgnistej otaczającej ścięgna przebiegające w tzw. pierwszym przedziale prostowników, a więc ścięgno mięśnia odwodziciela długiego kciuka oraz ścięgno mięśnia prostownika krótkiego kciuka.

 

Choroba ta najczęściej dotyczy kobiet pomiędzy 30 a 45 rokiem życia, głównie wykonujących pracę w stałych, wymuszonych pozycjach lub piszących liczne SMSy przy użyciu jedynie kciuka, a więc przeciążających wspomniane powyżej ścięgna. Choroba ta, zwana jest także czasami 'kciukiem matki', ponieważ obserwowana jest u młodych matek podnoszących małe dzieci. Konkretna przyczyna powstawania choroby de Querveine'a jednak nie jest do końca znana. Przypuszcza się, że oprócz wspomnianych powyżej przeciążeń na rozwój choroby mogą mięć także wpływ przebyte urazy, sumujące się mikrourazy lub współwystępowanie innych chorób, takich jak na przykład RZS (reumatoidalne zapalenie stawów), w przebiegu którego występuje proces zapalny.

 

 

Objawem choroby de Querveine'a jest przede wszystkim ból, obrzęk oraz wysięk występujący u nasady kciuka na grzbietowej powierzchni ręki. Ból ten występować może ciągle lub pojawiać się nagle, zwłaszcza w trakcie wykonywania ruchu zgięcia w stawie śródręczno-paliczkowym kciuka oraz ruchów w stawie nadgarstkowym; może promieniować wzdłuż przedramienia. Towarzyszyć mu mogą przeskakiwania oraz charakterystyczne trzaski występujące podczas wykonywania ruchów. Wraz z rozwojem choroby narastające objawy powodują znaczne ograniczenia funkcji ręki oraz utrudniają wykonywanie podstawowych czynności dnia codziennego.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info