WYPRÓBUJ HYALUTIDIN

Opakowanie hyalutidinu KUP TERAZ HYALUTIDIN

 

Opinie o Hyalutidin.pl na Opineo.pl

Kompleks kwasu hialuronowego i chondroityny

Kompleks HCK - aktywna siła zapewniająca sprawny aparat ruchu.

 

W celu optymalnej ochrony chrząstki kwas hialuronowy jest obecnie dostępny w specjalnym składzie - wraz z chondroityną jako kompleks HCK. Te dwa podstawowe składniki płynu synowialnego poprzez synergiczne współdziałanie są skuteczniejsze niż w przypadku ich oddzielnego stosowania. Udowodniono, że skuteczność działania chondroityny jest uzależniona od obecności kwasu hialuronowego w naturalnej koncentracji. Aplikowana w preparatach chondroityna nie działa samodzielnie - dopiero kompleks HCK aktywizuje chondrocyty, które później są zdolne do przemiany w chondroitynę. Z tego względu kompleks HCK - kwas hialuronowy oraz chondroityna - działa skuteczniej niż każdy składnik z osobna.

 

Dlaczego należy uzupełniać kwas hialuronowy i chondroitynę łącznie (efekt synergiczny)

Naukowcy Gramme-Revit w Niemczech sprzęgli kwas hialuronowy i siarczan chondroityny w unikalny kompleks, który jest substancją czynną w HYALUTIDIN HC Aktiv.

 

Wzięcie pod uwagę osobno wszystkich wyżej wymienionych cech kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny prowadzi do logicznego wniosku, że synchroniczne uzupełnienie obu tych substancji zapewni stawom i chrząstkom najważniejsze związki w celu wspomagania zdrowego układu ruchu. HYALUTIDIN HC Aktiv jest dokładnie zaprojektowany do podawania doustnego i zawiera dobrze wchłaniany kompleks kwasu hialuronowego i chondroityny w celu ulepszenia stanu chrząstki (ochronny wpływ chondroityny) i umożliwienia bezbolesnych ruchów stawów (efekt smarowanie kwasu hialuronowego).

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info