Kontuzja stawu barkowego

Armand Surwiło

 

Miałem długotrwajajace bóle stawu barkowego. W moim wieku (50) intensywność treningów i zawodów związanych z uprawianiem triathlonu (XTERRA) robi swoje. Po zażyciu 30 dniowej dawki Hyalutodin HC Aktiv bóle ustały a chory staw barkowy znowu zaczął funkcjonować. Po dalszej kontuzji szybko odzyskałem sprawność stawu barkowego, szybko ustąpiły bóle.Uważam, że preparat Hyalutidin ma szanse na popularność wśród sportowców, ze względu na innowacyjność formuły i skuteczność działania. Uważam, że preparat nie tylko działa leczniczo na stawy ale również zapobiega różnego rodzaju zwyrodnieniom stawów. Jako sportowiec przypominam o tak ważnej suplementacji w tym przypadku dostarczania organizmowi dodatkowej ilości kwasu hialuronowego, który powoduje lepsze smarowanie stawów a tym samym zapobiega bólom stawów i zwyrodnieniu stawów.

 

Czytaj więcej na: http://www.tychy.pl/News/exeConcrete/?mid=2&id=9876

 

 

Armand Surwiło

Sportowiec były cyklista, obecnie aktywnie trenuje triathlon. Zwycięzca wielu zawodów triathlonowych w Polsce i w Europie w extremalnej wersji XTERRA. Największy sukces Mistrz Europy 2011, 7 miejsce na Mistrzostwach Świata 2011 Maui, Hawaii,USA, V-ce Mistrz Świata XTERRA 2012, Hawaii,USA

Treści publikowane w serwisie hyalutidin.pl mają na celu poprawę kontaktu pomiędzy użytkownikami serwisu i lekarzami, a nie zastąpienie tego kontaktu. Serwis ma charakter komercyjny. Jego celem jest sprzedaż suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv. Dodatkowo w serwisie publikowane są artykuły o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Zastosowanie porad zamieszczonych w serwisie powinno zostać poprzedzone wcześniejszą konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie.

 

Autor: Armand Surwiło

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info