Stawy potrzebują wsparcia ZOBACZ W SKLEPIE

 

lub sprawdź listę aptek

Kontuzja stawu kolanowego i stawu biodrowego ( maratończyk)

august-jakubik.jpg

August Jakubik, ultramaratończyk

 

"Regularnie trenuje biegi od 25 lat, przebiegając rocznie około 5000 km. Cały czas ciężko trenując a skumulowane kilometry zaczęły powodować ból mojego prawego kolana i biodra. Pomimo zażywania rożnych środków i farmaceutyków zawsze po biegach czułem bóle a prawe kolano było tak spuchnięte, że wyglądało jak powiększone pod lupą.Leczyłem je przez prawie rok w znanej klinice ortopedycznej. Efekt był bardzo pozytywny i widoczny, jednak sama interwencja lekarska przy intensywnym treningu i startach to za mało. W lutym dowiedziałem się o tym produkcie (Hyalutidin) i niezwłocznie rozpocząłem jego stosowanie. Przez pierwsze dwa tygodnie nie odczuwałem poprawy, bóle stawu nie ustawały, zacząłem się niepokoić. Po trzech tygodniach od rozpoczęcia zażywania Hyalutidinu przebiegłem na treningu maraton i po raz pierwszy od roku nie miałem spuchniętego chorego kolana. Byłem bardzo zadowolony. Dla mnie najwiekszym sprawdzianem w przygotowaniach przed startem w 42 maratonach był "XIV Międzynarodowy Rudzki Bieg 12 godzinny" który odbył się końcem kwietnia w Nowym Bytomiu. Podczas 105 km biegu nie miałem problemów ze stawami wszystko działało bez zastrzeżeń. Kolano po przebiegnięciu tak długiego dystansu nie spuchło i nie bolało - bardzo mile mnie to zaskoczyło czyli Hyalutidin działał. W maju przed startem 42 maratonów zażyłem drugą porcję preparatu. Cóż może być bardziej pozytywną opinią dla tego produktu jak nie udział w codziennym biegu maratońskim? Dlatego najwiekszym sprawdzianem dla tego produktu byl mój udział w próbie pobicia rekordu Polski w ilości przebiegnietych maratonów "42 Maratonów w 42 dni" w tej imprezie przebieglem w ciagu 42-ch dni 40 maratonów.To co mnie bardzo zaskoczyło, to zachowanie mojego organizmu szczególnie kolana i stawy, wyglądają jak bym serial 42 maratonów zaczynał a nie kończył.Do dzisiaj nie mam żadnych dolegliwości z moimi stawami. Moja opinia o suplemencie diety Hyalutidin HC Aktiv została napisana szczerze i ją potwierdzam. Cena specyfiku jest wysoka jednak efekty w moim przypadku są cenniejsze.Dużą zaletą tego produktu jest łatwe wchłanianie (bez problemów żołądkowych po jego zażyciu) i dobry smak".

 

 

August Jakubik, ultramaratończyk

Rekordzista Polski w biegu 48-godzinnym (370 km 381m), uczestnik biegu Spartathlon czyli biegu z Aten do Sparty na dystansie 246 km. W 1998 roku poprowadził sztafetę z Rudy Śląskiej do Watykanu podobnie było w roku 2003. W roku 2008 byl to bieg sztafetowy na grób Jana Pawła II. W 2013 roku August Jakubik przebiegł dystans 1590 km z Rudy Śląskiej do Watykanu z okazji 35-lecia wybory Karola Wojtyły na Papieża.

Treści publikowane w serwisie hyalutidin.pl mają na celu poprawę kontaktu pomiędzy użytkownikami serwisu i lekarzami, a nie zastąpienie tego kontaktu. Serwis ma charakter komercyjny. Jego celem jest sprzedaż suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv. Dodatkowo w serwisie publikowane są artykuły o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Zastosowanie porad zamieszczonych w serwisie powinno zostać poprzedzone wcześniejszą konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie.

 

Autor: August Jakubik

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności