Stawy potrzebują wsparcia ZOBACZ W SKLEPIE

 

lub sprawdź listę aptek

Zmiany zwyrodnieniowe w zaawansowanym i umiarkowanym stadium

Przez miesiąc Hyalutidin HC AKtiv przyjmowała trójka moich pacjentów. 54-letnia instruktorka fitness, z dolegliwościami kręgosłupa, barku i kolan o umiarkowanym nasileniu, pół roku po zażywaniu preparatu deklaruje, że nie odczuwa dolegliwości w tych stawach. 57-letni absolwent AWF, czynny sportowo (rekreacyjnie), ze zmianami zwyrodnieniowymi obu kolan w stadium zaawansowanym, zauważył po miesiącu kuracji zmniejszenie dolegliwości bólowych, poprawę ruchowości i poprawę funkcji. Podobną opinię przekazała mi 25-letnia studentka, która po poważnym urazie kolana przeszła trzy operacje.

 

Treści publikowane w serwisie hyalutidin.pl mają na celu poprawę kontaktu pomiędzy użytkownikami serwisu i lekarzami, a nie zastąpienie tego kontaktu. Serwis ma charakter komercyjny. Jego celem jest sprzedaż suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv. Dodatkowo w serwisie publikowane są artykuły o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Zastosowanie porad zamieszczonych w serwisie powinno zostać poprzedzone wcześniejszą konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie.

 

Autor: Dr Tomasz Światłowski - Warszawskie Centrum Medycyny Sportowej (CMS)

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności