Stawy potrzebują wsparcia ZOBACZ W SKLEPIE

 

lub sprawdź listę aptek

Trudności w chodzeniu i ograniczenie ruchu

halina-mordarska%281%29.jpg

Prof. dr. hab. Halina Mordarska

 

Prof. dr. hab. Halina Mordarska, 87-letni emerytowany pracownik Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej im. Ludwiga Hirshfelda we Wrocławiu nie zapomina o tym aby odpowiednio zadbać o swoje stawy. "Byłam tak szczęśliwa, że się lepiej poczułam, wprost nie mogłam w to uwierzyć. Od razu do Państwa zadzwoniłam, czułam że lepiej chodzę. Stawy już mnie tak nie bolały. Trzeba coś robić, spróbować, to jest w życiu człowieka niezwykle ważne być kreatywnym. Ludzie z góry odrzucają nowe, inne rozwiązania, tłumacząc sobie : " mnie i tak nic nie pomoże", " ja już i tak jestem stary", " to nie dla mnie", nie można tak - bo nie byłoby postępu jakby każdy tak myślał.

 

 

Prof. dr. hab. Halina Mordarska

Emerytowany pracownik Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej im. Ludwiga Hirshfelda we Wrocławiu

Treści publikowane w serwisie hyalutidin.pl mają na celu poprawę kontaktu pomiędzy użytkownikami serwisu i lekarzami, a nie zastąpienie tego kontaktu. Serwis ma charakter komercyjny. Jego celem jest sprzedaż suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv. Dodatkowo w serwisie publikowane są artykuły o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Zastosowanie porad zamieszczonych w serwisie powinno zostać poprzedzone wcześniejszą konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie.

 

Autor: Prof. dr. hab. Halina Mordarska

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności