Stawy potrzebują wsparcia ZOBACZ W SKLEPIE

 

lub sprawdź listę aptek

Dolegliwości z kręgosłupem lędźwiowym i stawem biodrowo-krzyżowym

izabela-zatorska.jpg

Izabela Zatorska

 

Odkąd pamiętam moje życie zawsze związane było z bieganiem i z górami, są to dwie rzeczy bez których nie wyobrażam sobie swojego istnienia.

 

Nigdy podczas swojej długiej kariery sportowej nie doznałam żadnej poważnej kontuzji, która uniemożliwiła  by mi trening. Niestety, w 2006 r. w Nigerii, podczas transportu  na miejsce startu w biegu górskim, uległam wypadkowi samochodowemu. Doznałam bardzo poważnych urazów mi.  złamanie dwóch kręgów piersiowych, złamanie łopatki, złamanie obojczyka, złamanie czterech żeber, odma płuc. Według lekarzy miałam już nie wrócić do biegania. Jednak po półrocznej rehabilitacji z "zaciśniętymi zębami" wróciłam do tego co kocham. Przez 6 lat organizm jakoś sobie radził z urazami , których doznałam podczas wypadku. Jednak w 2013r. " powiedział" dość!

 

Przede wszystkim wróciły dolegliwości związane z kręgosłupem lędźwiowym i stawem biodrowo-krzyżowym. Praktycznie od połowy sezonu w 2013r. nie byłam w stanie swobodnie biegać. Mimo intensywnej rehabilitacji ( masaże, zabiegi, krio-terapia) poprawa była minimalna.

 

Miesiąc temu zaczęłam zażywać preparat o nazwie Hyalutidin HC Activ, oczywiście nie rezygnując z dalszej rehabilitacji. Po tygodniu brania preparatu w formie smacznego płynu, poczułam pierwsze oznaki poprawy ruchomości i elastyczności stawów. Po dwóch tygodniach sztywność i blokada w okolicy biodrowo- krzyżowej wyraźnie się zmniejszyła. Po zakończeniu kuracji( 4 tyg.) moje samopoczucie jest dużo lepsze i czuję znaczną poprawę w funkcjonowaniu mojego kręgosłupa i stawu biodrowo- krzyżowego.

 

Znowu mogę wychodzić  codziennie na trening i czuję, że moje kręgi i stawy dostały jakby nowego " smarowania" i zwiększył się zakres ich ruchomości. Do pełnej sprawności mojego kręgosłupa , jest jeszcze dosyć daleka droga, ale myślę, że dzięki preparatowi Hyalutidon HC Activ rehabilitacja będzie przebiegać dużo szybciej i łatwiej.
Na pewno będę chciała powtórzyć 4tyg. kurację jeszcze przed rozpoczęciem sezonu biegowego.

 

Wszystkim sportowcom borykającym się z kontuzjami układu kostno- stawowego z całą odpowiedzialnością polecam Hyalutidion HC Activ jako preparat chroniący stawy i odbudowujący chrząstki.

 

Maraton- 2.33.46 - Berlin
Półmaraton- 1.11.53- Okayama
10km- 32.19- Chiba
5km- 15.39 - Hanower
3km- 9.14 - Zabrze

 

Biegi Gorskie:

2x Mistrzostwo Europy
1x Wice-Mistrzostwo Świata
3x Brązowy Medal Mistrzostw Świata
4x Zdobycie Pucharu Świata

 

 

Izabela Zatorska

Polska lekkoatletka specjalizująca się w biegach długodystansowych i biegach górskich.

Treści publikowane w serwisie hyalutidin.pl mają na celu poprawę kontaktu pomiędzy użytkownikami serwisu i lekarzami, a nie zastąpienie tego kontaktu. Serwis ma charakter komercyjny. Jego celem jest sprzedaż suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv. Dodatkowo w serwisie publikowane są artykuły o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Zastosowanie porad zamieszczonych w serwisie powinno zostać poprzedzone wcześniejszą konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie.

 

Autor: Izabela Zatorska

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności