Stawy potrzebują wsparcia ZOBACZ W SKLEPIE

 

lub sprawdź listę aptek

Stan bólowy (ostry) w stawie biodrowym, zdiagnozowany do operacji endoprotezy

konrad-wozniak.jpg

Konrad Woźniak, fizjoterapeuta

 

Dane pacjenta: Marek M. lat 64,  Jednostka chorobowa: stan bólowy (ostry) w prawym stawie biodrowym, zdiagnozowany do  operacji endoprotezy i bóle w prawym kolanie w wyniku przeciążenia (prawostronne)

 

Część szczegółowa rehabilitacji pacjenta:

Przez cały miesiąc podawania HYALUTIDINU Pan Marek 3 razy w tygodniu ( pn,śr,pt) przychodził na rehabilitację. Zastosowałem następujące leczenie stawu biodrowego i kolanowego:

 

Fizykoterapia:

  • elektroterapia (Trabert) na staw biodrowy 12 min. z elektrodą czynną Katoda
  • kolanowy 10 min. z elektrodą czynną Katoda (prawostronnie na staw)
  • masaż głęboki na mięśnie miednicy ,odwodziciele ,przywodziciele ,zginacze i prostowniki uda
  • kolano : ćwiczenia izometryczne na zginacze i prostowniki uda (10 razy po 6 sek.)
  • prawy staw biodrowy: ćwiczenia czynne wolne, rozciąganie  (zadane do pracy w domu zestaw ćwiczeń)
  • relaksacja poizometryczna na zginacze i prostowniki uda

 

Po pierwszym tygodniu rehabilitacji i podawania HYALUTIDINU  zwiększył się ból w stawie kolanowym i trwał 2 dni po czym się zmniejszył a obecnie nie występuje .Staw biodrowy mniej boli i po podaniu preparatu znacznie poprawiła się ruchomość stawowa ( stan stawu sklasyfikowany do operacji )Tzw. gra stawowa jest w obu stawach znacznie lepsza i ból mniejszy. Więcej informacji pod tel. 606 48 57 03 lub w Instytucie Medycyny Manualnej i Rehabilitacji w Łodzi, ul. Al.Wyszyńskiego 25 A.

 

Konrad Woźniak, fizjoterapeuta

Instytut Medycyny Manualnej i Rehabilitacji w Łodzi

Treści publikowane w serwisie hyalutidin.pl mają na celu poprawę kontaktu pomiędzy użytkownikami serwisu i lekarzami, a nie zastąpienie tego kontaktu. Serwis ma charakter komercyjny. Jego celem jest sprzedaż suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv. Dodatkowo w serwisie publikowane są artykuły o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Zastosowanie porad zamieszczonych w serwisie powinno zostać poprzedzone wcześniejszą konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie.

 

Autor: Konrad Woźniak

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności