Stawy potrzebują wsparcia ZOBACZ W SKLEPIE

 

lub sprawdź listę aptek

Zwyrodnienie stawów kolanowych

krystyna-kret-1563790920.jpg

Krystyna Kret

 

Mój stan zdrowotny to artroza stawu kolanowego wyższego stopnia z przeznaczeniem do zabiegu chirurgicznego. Odczuwałam silne bóle reumatyczne i bóle zwyrodnieniowe stawów. Silne łupanie i chrupanie wstawach kolanowych. Hyalutidin przyjmowałam dwa razy. Pierwszy raz, po kilkudniowym zażywaniu preparatu kolano spuchło. Zgłosiłam sie do lekarza, wtedy jeszcze nie wiedziałam, że kwas hialuronowy wiąże do siebie cząsteczki wody, która później zmienia się na maź stawową. W okresie dwóch miesięcy nastapiły zmiany. Polegały one na większych możliwościach zginania nóg w stawach kolanowych i mniejszej intensywności bóli reumatycznych i zwyrodnieniowych. Po tych zmianach mogłam zacząć ćwiczyć i jeździć na rowerze,co przed zażywaniem Hyalutidinu nie było możliwe.W okresie świąt dostałam od syna w prezencie dalszą kurację. Zażywanie preparatu łączyłam z ćwiczeniami aerobiku, na które dalej regularnie uczęszczam. Jednak bóle spowodowane zwyrodnieniami i bóle reumatyczne jeszcze odczuwam. Czekam na kolejne swięta, mam nadzieję, że mój syn też zauważył zmiany i zadba o dalszą kontynuacje tej kuracji. Jestem emerytem dla którego produkt jest dosyć drogi, jednak mi pomógł. Z drugiej strony mam świadomość że schorzenia, które nabyłam w wyniku swojej pracy zawodowej jak i upływu lat nie ustąpią w krótkim czasie po zażyciu 30-to dniowej kuracji.

Treści publikowane w serwisie hyalutidin.pl mają na celu poprawę kontaktu pomiędzy użytkownikami serwisu i lekarzami, a nie zastąpienie tego kontaktu. Serwis ma charakter komercyjny. Jego celem jest sprzedaż suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv. Dodatkowo w serwisie publikowane są artykuły o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Zastosowanie porad zamieszczonych w serwisie powinno zostać poprzedzone wcześniejszą konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie.

 

Autor: Krystyna Kret

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności