Stawy potrzebują wsparcia ZOBACZ W SKLEPIE

 

lub sprawdź listę aptek

Ból stawu kolanowego podczas treningu

lukasz-hawelka%281%29.jpg

Łukasz Hawełka - fizjoterapeuta

 

W swojej praktyce zawodowej zajmuję się głównie rehabilitacją ortopedyczno-sportową. Z preparatem Hyalutidin zetknąłem się ponad 2 lata temu, kiedy na rehabilitację zgłosił się do mnie pacjent z bólem stawu kolanowego. Ból pojawiał się zwykle w czasie trwania intensywnego wysiłku lub bezpośrednio po nim. Po zakończonym cyklu rehabilitacji uzyskaliśmy znaczną poprawę funkcji stawu. Nie udało się jednak całkowicie wyeliminować bólu doskwierającego od czasu do czasu po intensywnych obciążeniach. Pacjent również zgłaszał nieprzyjemne odczucie tarcia i trzeszczenia stawu w trakcie uprawiania sportu. Zaproponowałem wówczas suplementację kwasem hialuronowym. Spośród wielu preparatów dostępnych obecnie na rynku wybór padł na Hyalutidin.

 

Po 30 dniach od rozpoczęcia suplementacji zaobserwowaliśmy znaczne zmniejszenie nieprzyjemnego tarcia w kolanie. Co więcej pacjent również przestał uskarżać się na bóle kolana. Powyższy przypadek nakłonił mnie do dalszego zalecania Hyalutidinu pacjentom poddawanym rehabilitacji. Po dwóch latach mogę stwierdzić, że Hyalutidin:

 

  • sprzyja szybszemu powrotowi pełnego zakresu ruchu po zabiegach artroskopii,
  • zmniejsza powstawanie odczynów zapalnych (zmniejszenie wysięku stawowego po zabiegach)
  • zmniejsza ryzyko występowania konfliktu rzepkowo-udowego u pacjentów po rekonstrukcji ACL,
  • zapobiega zmianom przeciążeniowym oraz wpływa na przyspieszenie regeneracji stawów u sportowców zawodowych jak i amatorów,
  • wraz z zastosowaniem odpowiednich metod fizjoterapeutycznych pomaga pacjentom bezbólowo dotrwać do zaplanowanego zabiegu endoprotezoplastyki stawów.

 

Jako fizjoterapeuta gorąco Polecam!

Treści publikowane w serwisie hyalutidin.pl mają na celu poprawę kontaktu pomiędzy użytkownikami serwisu i lekarzami, a nie zastąpienie tego kontaktu. Serwis ma charakter komercyjny. Jego celem jest sprzedaż suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv. Dodatkowo w serwisie publikowane są artykuły o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Zastosowanie porad zamieszczonych w serwisie powinno zostać poprzedzone wcześniejszą konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie.

 

Autor: Łukasz Hawełka - fizjoterapeuta

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności