Stawy potrzebują wsparcia ZOBACZ W SKLEPIE

 

lub sprawdź listę aptek

Sztywność stawów, ból stawów kolanowych

adam-jagiela%281%29.jpg

Adam Jagieła - maratończyk

 

Moje problemy przed zażywaniem produktu Hyalutidin HC Aktiv to uczucie sztywności i osłabienia poniżej kolana. W pierwszej fazie zażywania preparatu nie odczuwałem żadnej poprawy, następnie zwiększyła się ruchomość pozwalająca na bezbolesne prostowanie nogi podczas biegu. Nigdy nie zażywałem podobnych produktów w żadnej formie. Za dalsze pozytywne cechy preparatu uważam brak negatywnego oddziaływania na układ trawienny i bezinwazyjne działanie.

 

 

Adam Jagieła

Biegacz ekstremalny, maratończyk aktualny reprezentant Polski w biegu 24 h. Medalista Mistrzostw Polski w biegu 24-godzinnym: złoty medal z wynikiem 241 km 511 m- Katowice 2010, brązowy medal z wynikiem 211 km 000 m.- Katowice 2011. Zadebiutował w Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata we Francji w 2010 roku.

Treści publikowane w serwisie hyalutidin.pl mają na celu poprawę kontaktu pomiędzy użytkownikami serwisu i lekarzami, a nie zastąpienie tego kontaktu. Serwis ma charakter komercyjny. Jego celem jest sprzedaż suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv. Dodatkowo w serwisie publikowane są artykuły o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Zastosowanie porad zamieszczonych w serwisie powinno zostać poprzedzone wcześniejszą konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie.

 

Autor: Maratończyk Adam Jagieła

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności