Stawy potrzebują wsparcia ZOBACZ W SKLEPIE

 

lub sprawdź listę aptek

Zwyrodnienie stawu biodrowego - koksartroza

Przed zażywaniem preparatu odczuwałam ból w stawach biodrowych , kolanowych, sztywność palców i odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Na Hyalutidin trafiłam przypadkiem, szukając w internecie preparatów wspomagających leczenie stawów. Podobało mi się, że nie są to kolejne tabletki, tylko preparat do picia. Wahałam się przed zamówieniem, gdyż dla emeryta jest to wysoka cena i preparat nie jest jeszcze komentowany wśród internautów , więc miałam wrażenie kupowania "kota w worku". Po zużyciu jednego opakowania (miesiąc stosowania) nie zauważyłam dużej różnicy w stawach biodrowych, być może moja choroba jest zbyt zaawansowana, ale ulga w stawach kolanowych , jak również poprawa w elastyczność stawów dłoni i kręgosłupa była warta tej ceny, tym bardziej, że powszechnie zalecane suplementy, które stosuję od lat, nie przynosiły spodziewanych efektów. Zamierzam kontynuować leczenie, do stosowania namawiam również rodzinę.

Treści publikowane w serwisie hyalutidin.pl mają na celu poprawę kontaktu pomiędzy użytkownikami serwisu i lekarzami, a nie zastąpienie tego kontaktu. Serwis ma charakter komercyjny. Jego celem jest sprzedaż suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv. Dodatkowo w serwisie publikowane są artykuły o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Zastosowanie porad zamieszczonych w serwisie powinno zostać poprzedzone wcześniejszą konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie.

 

Autor: Maria Borys

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności