Stawy potrzebują wsparcia ZOBACZ W SKLEPIE

 

lub sprawdź listę aptek

Choroba zwyrodnieniowa stawów

mariusz-pietrzak.jpg

Mariusz Pietrzak - fizjoterapeuta i rehabilitant

 

Futbol jest moją pasją nie tylko jako kibica. Przez lata trenowałem piłkę nożną i jak na zaangażowanego sportowca przystało odnosiłem liczne kontuzje. Najbardziej ucierpiały moje kolana, a efektem młodzieńczej fantazji jest zerwane więzadło krzyżowe. Ortopeda polecił mi wzmocnienie go zastrzykami z kwasem hialuronowym. Kiedy jednak dowiedziałem się o możliwości zastąpienia bolesnych i kosztownych iniekcji syropem, wypróbowałem ten preparat i do dziś jestem zadowolony z efektów jego działania. Zacząłem polecać go moim pacjentom. Pierwsza z nich, 58-letnia kobieta, cierpiąca na zwyrodnieniową chorobę stawów, uskarżała się na dokuczliwe bóle prawego kolana i lewej stopy. Po 30-dniowej kuracji suplementem diety Hyalutidin HC Aktiv przyszła do mnie szczęśliwa, że ból kolana ustąpił, a ból stopy znacznie się zmniejszył. Odczuwała też poprawę ruchomości pozostałych stawów. 45-letni budowlaniec, z dolegliwościami reumatycznymi, już po 10 dniach zażywania preparatu odczuł pierwsze efekty. Mówił o łagodniejszych bólach i większej sprawności stawów. Moi pacjenci, którzy równolegle z systematyczną rehabilitacją zdecydowali się zastosować preparat Hyalutidin HC Aktiv, zawierający kwas hialuronowy i chondroitynę, szybko odzyskiwali sprawność narządów ruchu i zmniejszenie dolegliwości bólowych.

 

Treści publikowane w serwisie hyalutidin.pl mają na celu poprawę kontaktu pomiędzy użytkownikami serwisu i lekarzami, a nie zastąpienie tego kontaktu. Serwis ma charakter komercyjny. Jego celem jest sprzedaż suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv. Dodatkowo w serwisie publikowane są artykuły o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Zastosowanie porad zamieszczonych w serwisie powinno zostać poprzedzone wcześniejszą konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie.

 

Autor: Mariusz Pietrzak - fizjoterapeuta i rehabilitant

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności