Stawy potrzebują wsparcia ZOBACZ W SKLEPIE

 

lub sprawdź listę aptek

Bóle i 'strzykanie' w stawach

mariusz-szostak.jpg

Mariusz Szostak

 

"Miałem bóle i strzykanie w stawach. Pierwszy raz Hyalutidin spożyłem w ramach przygotowań do pobicia rekordu Polski w ilości przebiegniętych maratonów "42 Maratonów w 42 dni".Był to inny wizerunek, mniej strzykało i pełniejszy zakres ruchów w stawach.25-go kwietnia miałem kontuzję, było to skręcenie stawu skokowego a nogę miałem w gipsie mójstart był pod wielkim znakiem zapytania. Wtedy Hyalutidin brałem już po raz drugi a byłem zdziwiony jak szybko się zrehabilitowałem. Hyalutidin jest produktem, którego prewencyjne działanie pomaga stawom przetrwać tak ekstremalne obciążenie jakim było przebiegniecie 42 maratonów w okresie 42 dni.Teraz po ukończeniu tak morderczej ilości przebiegnietych maratonów w ciągu 42 dni i zyskaniu rekordu Polski zaczynam dalszą trzydziestodniową kurację tym produktem.Polecam go osobom, które mają naprawdę problemy koordynacyjno-ruchowe. Sam wiem po sobie jaka jest różnica przed i po."

 

Czytaj więcej: http://wojsko-polskie.blogspot.com/2012/02/starszy-chorazy-mariusz-szostak.html

Treści publikowane w serwisie hyalutidin.pl mają na celu poprawę kontaktu pomiędzy użytkownikami serwisu i lekarzami, a nie zastąpienie tego kontaktu. Serwis ma charakter komercyjny. Jego celem jest sprzedaż suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv. Dodatkowo w serwisie publikowane są artykuły o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Zastosowanie porad zamieszczonych w serwisie powinno zostać poprzedzone wcześniejszą konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie.

 

Autor: Mariusz Szostak

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności