Stawy potrzebują wsparcia ZOBACZ W SKLEPIE

 

lub sprawdź listę aptek

Bóle kręgosłupa lędźwiowego oraz

kinga-podsiadlo.jpg

Mgr Kinga Podsiadło, fizjoterapeutka

 

Po 25 roku życia nasze tkanki tracą wodę, przez co się starzeją. Zewnętrzną oznaką tego procesu są zmarszczki,  a wewnętrzną stopniowa utrata kwasu hialuronowego, który jest głównym składnikiem mazi stawowej. Celem pracy fizjoterapeuty jest  przyśpieszenie procesu gojenia, likwidacja bólu a  co za tym idzie  poprawa sprawności fizycznej. W naszych gabinetach staramy się kompleksowo o każdego pacjenta. Plan rehabilitacji dostosowujemy do wieku, płci, aktywności fizycznej. Wykorzystujemy fachową wiedzę. Łączymy nowoczesne techniki fizjoterapii i rehabilitacji z suplementacją Hyalutidin HC Aktiv. Potwierdzeniem skuteczności takiej terapii jest przykład jednej z moich pacjentek 50letniej kobiety, która uskarżała się na bóle kręgosłupa lędźwiowego oraz  "trzeszczenie" w stawie barkowym.  Po 30 dniach stosowania Hyalutidin HC Aktiv, oraz serii zabiegów manualnych i głębokiej stymulacji elektromagnetycznej ustąpiły bóle kręgosłupa lędźwiowego i zwiększyła się ruchomość stawu barkowego. Stosowanie takich metod umożliwia szybki powrót do zdrowia.

 

Mgr Kinga Podsiadło, fizjoterapeutka

Gabinet Rehabilitacji Kompleksowej "Fizjomax" w Warszawie.

Treści publikowane w serwisie hyalutidin.pl mają na celu poprawę kontaktu pomiędzy użytkownikami serwisu i lekarzami, a nie zastąpienie tego kontaktu. Serwis ma charakter komercyjny. Jego celem jest sprzedaż suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv. Dodatkowo w serwisie publikowane są artykuły o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Zastosowanie porad zamieszczonych w serwisie powinno zostać poprzedzone wcześniejszą konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie.

 

Autor: Mgr Kinga Podsiadło

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności