Stawy potrzebują wsparcia ZOBACZ W SKLEPIE

 

lub sprawdź listę aptek

Bóle stawów kolanowych i stawu biodrowego

oleana-lipiec-1.jpg

Olena Lipiec

 

"Od najmłodszych lat uprawiam sport. Moje stawy były mocno eksploatowane, wynikało to głównie z częstych regularnych treningów oraz zawodów, na których starałam się wykorzystać 100% swoich możliwości. W szczycie swojej sportowej kariery, który przypadał na lata 2013-15 reprezentowałam Ukrainę w triatlonie. Pomimo, że triathlon to trzy dyscypliny sportowe myślę, że moje stawy kolanowe i biodrowe najbardziej cierpiały ze wzglądu na treningi i wyścigi biegowe. Wprawdzie mój wiek to tylko 25 lat ale w okresie ostatnich kilku miesięcy dość silnie odczuwałam bóle stawów kolanowych i biodrowego. W maju dostałam do przetestowania suplement diety na stawy Hyalutidin HC Aktiv. Jako reprezentantka drużyny narodowej byłam faszerowana różnymi specyfikami dlatego moje nastawienie do tego preparatu było dość sceptyczne. Podczas studiów rehabilitacji, które mam ukończone też słyszałam, że stawom mogą  tylko chwilowo pomóc zastrzyki z kwasem hialuronowym. Na pewno to co mnie zaciekawiło, to to, że jest to preparat w płynie do picia a w jego składzie jest znaczna ilość kwasu hialuronowego. Troska o moje stawy i chęć dalszego uprawiania sportu, a przede wszystkim mój niski wiek zmobilizowały mnie do zaczęcia 30 dniowej kuracji. W pierwszych dniach spożywania specyfiku nie odczuwałam żadnych zmian. W 7 i 8 dniu kuracji czułam się źle, to znaczy czułam silne mrowienie  (takie uczucie jakby mi miało moje stawy kolanowe rozerwać). Takie uczucie miałam przez okres 3-4 dni a następnie to uczucie  zupełnie przestało a moje stawy były bardziej elastyczne i giętkie. Całkowita kuracja to jeden litr preparatu, które spożyłam przez 33 dni. W tym czasie trenowałam i brałam udział w zawodach biegowych. Dzisiaj to już miesiąc od ukończenia całej dawki preparatu. Ja czuję się dobrze a moje stawy, głownie te biodra i kolana nie strzelają jak suche gałęzie i nie bolą.

 

Uważam, że ten suplement jest godny polecenia i mogę się pod tym podpisać."

Treści publikowane w serwisie hyalutidin.pl mają na celu poprawę kontaktu pomiędzy użytkownikami serwisu i lekarzami, a nie zastąpienie tego kontaktu. Serwis ma charakter komercyjny. Jego celem jest sprzedaż suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv. Dodatkowo w serwisie publikowane są artykuły o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Zastosowanie porad zamieszczonych w serwisie powinno zostać poprzedzone wcześniejszą konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie.

 

Autor: Olena Sussol Lipiec

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności