Stawy potrzebują wsparcia ZOBACZ W SKLEPIE

 

lub sprawdź listę aptek

Ból stawów kolanowych, przeciążenie aparatu ruchu, sztywność w stawach

Hyalutidin HC  stosuje w celu ochrony stawów w najbardziej obciążających okresach treningowych. Jest to dla mnie szczególnie ważne, ponieważ jakakolwiek przerwa treningowa spowodowana niedyspozycją, również zbyt dużego obciążenia stawów zaburza cykl treningowy i tym samym niemożność optymalnego przygotowania startowego. Dyscyplina składająca się z trzech wzajemnie znoszących się dyscyplin (pływanie, rower, bieg) wymaga szczególnej ochrony stawowo- ścięgnisto- mięśniowej, ponieważ w każdej z tych dyscyplin występują inne dźwignie mięśniowe, wymagające  od zawodnika rywalizacji w trzech różnych środowiskach, innego rodzaju pokonywania sił oporu i angażowania antagonistycznych grup mięśniowych. Stąd niezmiernie ważne jest, aby zapobiegać i eliminować wszelkie możliwe dysfunkcje, oraz jeśli to możliwe uprawniać działanie całego -systemu-. Hyalutidin HC  Aktiv jest właśnie takim produktem, który usprawnia funkcje stawów dzięki czemu moje treningi mogą być jeszcze bardziej efektywne, przy jednoczesnym zachowaniu zdrowia.

 

Po zastosowaniu suplementu mogę subiektywnie stwierdzić, iż zaobserwowałam u siebie zmniejszenie odczucia obciążenia stawów (ból w stawach kolanowych, sztywność w stawach), w porównaniu z sezonami kiedy takiej suplementacji niestosowałam. Dodatkowo trening gibkości,  który zawsze powodował u mnie ogromne spustoszenia, po których musiałam się zdecydowanie dłużej regenerować w tej chwili znoszę łagodnie. Warto również nadmienić, że w pewnych okresach rozwijania siły musiałam z powodów bóli stawowych w ogóle rezygnować z takiej formy treningu. Nastąpiła również znaczna poprawa jakości skóry (napięcie, koloryt skóry). Dzięki HYALUTIDIN HC mogę w pełni realizować zamierzony plan treningowy.

 

Obciążenia jakie pokonuję w okresie przygotowania wszechstronnego wahają się w przedziale od 14 do 16 godzin tygodniowo, z czego 60% treningu jest wykonywane w zakresie wysiłku tlenowego, 30% pracy poświęcam na trening siłowy i 10% prace z zakresie progu mleczanowego i pracę beztlenową, która wykonywany jest głównie w warunkach startów kontrolnych jak i akcentów podczas określonych treningów.  Trening realizuję sześć dni w tygodniu, na dzień siódmy przypada aktywna regeneracja i odnowa biologiczna. Każdy dzień dzielony jest na minimum dwie jednostki treningowe jednak nie więcej niż trzy (w wypadku realizowania większej niż trzy ilości treningów, łączy się bez przerwy odpoczynkowej jeden po drugim).

 

Na co dzień stosuję zalecenia diety bogato resztkowej, polegającej na przyjmowaniu produktów w jak najmniejszym stopniu przewożonych i zmodyfikowanych. Większość posiłków przegotowuje samodzielnie w domu.  Dzięki tym czynnikom  jest możliwe kontrolowanie i utrzymanie masy ciała. Co w połączeniu z suplmentacją dla Zdrowia (bo takim produktem jest Hyalutidin HC) jestem w stanie w pełni cieszyć się i korzystać  życia.

 

Czytaj więcej na: http://sabinarzepka.ludziesportu.pl

 

 

Sabina Rzepka

Doktorantka AWF, zawodniczka uprawiająca Triathlon oraz jego terenową odmianę Cross Triathlon, Trener II kl. Pływania. Instruktora Tenisa Ziemnego, Instruktor Narciarstwa Zjazdowego.

Treści publikowane w serwisie hyalutidin.pl mają na celu poprawę kontaktu pomiędzy użytkownikami serwisu i lekarzami, a nie zastąpienie tego kontaktu. Serwis ma charakter komercyjny. Jego celem jest sprzedaż suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv. Dodatkowo w serwisie publikowane są artykuły o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Zastosowanie porad zamieszczonych w serwisie powinno zostać poprzedzone wcześniejszą konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie.

 

Autor: Sabina Rzepka

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności