Stawy potrzebują wsparcia ZOBACZ W SKLEPIE

 

lub sprawdź listę aptek

Zwyrodnienie stawów biodrowych

wanda-bak.jpg

Wanda Bąk

 

Moje stawy biodrowe są zakwalifikowane do wymiany,mam artroze stawu biodrowego a kolana puchną po całym dniu funkcjonowania. Ogromne bóle stawów kolanowych były nie do wytrzymania. Ból i ograniczenie ruchomości stawow biodrowych i kolanowych to podstawowe objawy choroby zwyrodnieniowej. Zażywałam różne środki - od maści, zastrzyków, po naprawdę silne środki przeciwbólowe - efekty były krótkotrwałe a do tego dochodziły problemy trawienne po dłuższym zażywaniu.Hyalutidin stosowałam przez 60 dni, w styczniu i lutym łącznie przyjęłam 2 opakowania preparatu. Początkowo efekt niewidoczny, później kolana nabrzmiały - trochę się wystraszyłam, ale otrzymałam informacje, że to normalne działanie. Bóle w stawach biodrowych zmniejszyły się - nie ustały całkowicie ze względu na wysoki poziom degeneracji stawu biodrowego , natomiast bóle stawow kolanowych ustały. Mogę przespać spokojnie całą noc a wcześniej nie było to możliwe. Co ważne po Hyalutidinie nie było żadnych dolegliwości żołądkowych co ma znaczenie podczas leczenia farmakologicznego. Produkt jest wart swojej ceny.

Treści publikowane w serwisie hyalutidin.pl mają na celu poprawę kontaktu pomiędzy użytkownikami serwisu i lekarzami, a nie zastąpienie tego kontaktu. Serwis ma charakter komercyjny. Jego celem jest sprzedaż suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv. Dodatkowo w serwisie publikowane są artykuły o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Zastosowanie porad zamieszczonych w serwisie powinno zostać poprzedzone wcześniejszą konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie.

 

Autor: Wanda Bąk

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności