Suplement diety uzupełniający maź stawową

Przy każdym ruchu organizm człowieka wykorzystuje kwas hialuronowy, który nawilża powierzchnie chrząstki stawowej. Z wiekiem ilość tego składnika maleje, co ma związek z naturalnym procesem starzenia się. Organizm 40- letniej osoby produkuje 50% ogólnego zapotrzebowania kwasu hialuronowego, a w wieku 60-ciu lat już tylko 10%. Dlatego tak ważne jest uzupełniać jego niedobory.

Jak działa Hyalutidin?

Hyalutidin HC AktivⓇ suplement diety to odżywiający stawy płyn do picia. Zawiera kompleks HCK, czyli rewolucyjne połączenie kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny.

 

Dzięki takiej formule oba składniki są jednocześnie dostarczane do wszystkich stawów, uzupełniając naturalne zasoby mazi stawowej.

 

30- dniowy cykl przyjmowania preparatu zapewnia odpowiednią suplementację i dostarcza składników stanowiących naturalny budulec stawów.

Zdjęcie sumplementu diety Hyalutidin
Tak wygląda Hyalutidin

HYALUTIDIN-HC Aktiv

Cena za jedno litrowe opakowanie preparatu HYALUTIDIN HC Aktiv Ⓡ to 630,00 zł.
Jedna sztuka opakowania zawiera dwie butelki preparatu (2x 0,5l) - razem 1 litr netto.

Aby chrząstka mogła prawidłowo funkcjonować potrzebuje ciągłego uzupełniania kwasu hialuronowego. Niedobór kwasu hialuronowego uniemożliwia naturalną regenerację chrząstki stawowej.
Niestety z biegiem lat nasz organizm traci zdolność do produkowania odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego

Dlatego tak ważne jest, aby zastosować suplementację kwasem hialuronowym, zwłaszcza w podeszłym wieku lub w przypadku wzmożonej aktywności fizycznej oraz nadmiernego obciążenia stawów związanych z wykonywaną pracą zawodową.

Rok ochrony wszystkich stawów

Cykl przyjmowania preparatu Hyalutidin HC Aktiv Ⓡ trwający 30 dni sprawia, że Twoje stawy otrzymują kwas hialuronowy i siarczan chondroityny, składniki ważne dla ich regeneracji.

Badania kliniczne potwierdzają poprawę w zakresie:

Sztywności stawów

Po 60 dniach

Procentowa poprawa sztywności stawów po 60 dniach

Po 90 dniach

Procentowa poprawa sztywności stawów po 90 dniach

Dolegliwości występujących podczas codziennej aktywności

Po 60 dniach

Procentowa poprawa dolegliwości po 60 dniach

Po 90 dniach

Procentowa poprawa dolegliwości po 90 dniach

Redukcji bólu

Po 60 dniach

Procentowa poprawa redukcji bólu po 60 dniach

Po 90 dniach

Procentowa poprawa redukcji bólu po 90 dniach

Niniejsze badania zostały przeprowadzone z wykorzystaniem preparatu Hyalutidin HC Aktiv® suplement diety. Zbadano grupę pacjentów z ograniczeniami funkcji ruchowych wskutek strukturalnych uszkodzeń stawu kolanowego ze zwyrodnieniem 2 stopnia. Badania kliniczne były przeprowadzone w kooperacji ze Szpitalem Specjalistycznym w Vogelsang-Gomern - Niemiecki Ośrodek Transplantacji Chrząstkii Kości/Oddział Ortopedii Klinicznej. W badaniach zastosowano dwa litry preparatu Hyalutidin HC Aktiv®. Suplement nie jest substytutem zbilansowanej i zróżnicowanej diety.

OPINIE O HYALUTIDIN

Poznaj opinie osób które zaufały nam i naszemu suplementowi

Kinga Podsiadło

Bóle kręgosłupa lędźwiowego oraz "trzeszczenie" w stawie barkowym

Mgr. Kinga Podsiadło

Po 25 roku życia nasze tkanki tracą wodę, przez co się starzeją. Zewnętrzną oznaką tego procesu są zmarszczki, a wewnętrzną stopniowa utrata kwasu hialuronowego, który jest głównym składnikiem mazi stawowej.

Łukasz Hawełka

Ból stawu kolanowego podczas treningu

Łukasz Hawełka - fizjoterapeuta

W swojej praktyce zawodowej zajmuję się głównie rehabilitacją ortopedyczno-sportową. Z preparatem Hyalutidin zetknąłem się ponad 2 lata temu, kiedy na rehabilitację zgłosił się do mnie pacjent z bólem stawu kolanowego. Ból pojawiał się zwykle w czasie trwania intensywnego wysiłku lub bezpośrednio po nim.

Konrad Woźniak

Stan bólowy (ostry) w stawie biodrowym, zdiagnozowany do operacji endoprotezy

Konrad Woźniak - fizjoterapeuta

Dane pacjenta: Marek M. lat 64, Jednostka chorobowa: stan bólowy (ostry) w prawym stawie biodrowym, zdiagnozowany do operacji endoprotezy i bóle w prawym kolanie w wyniku przeciążenia (prawostronne).

Halina Mordarska

Trudności w chodzeniu i ograniczenie ruchu

Prof. dr. hab. Halina Mordarska

87-letni emerytowany pracownik Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej im. Ludwiga Hirshfelda we Wrocławiu nie zapomina o tym aby odpowiednio zadbać o swoje stawy.

Krystyna Kret

Zwyrodnienie stawów kolanowych

Krystyna Kret

Mój stan zdrowotny to artroza stawu kolanowego wyższego stopnia z przeznaczeniem do zabiegu chirurgicznego. Odczuwałam silne bóle reumatyczne i bóle zwyrodnieniowe stawów. Silne łupanie i chrupanie wstawach kolanowych.

Wanda Bąk

Zwyrodnienie stawów biodrowych

Wanda Bąk

Moje stawy biodrowe są zakwalifikowane do wymiany,mam artroze stawu biodrowego a kolana puchną po całym dniu funkcjonowania. Ogromne bóle stawów kolanowych były nie do wytrzymania. Ból i ograniczenie ruchomości stawow biodrowych i kolanowych to podstawowe objawy choroby zwyrodnieniowej.

Dla kogo?

Dla kogo Hyalutidin?

Hyalutidin HC Aktiv Ⓡ zalecany jest dla osób:

  • u których z wiekiem zmniejsza się ilość mazi stawowej,
  • ze zwyrodnieniem stawów,
  • po urazach aparatu ruchu,
  • narażonych na przeciążenia stawów,
  • w trakcie rehabilitacji stawów,

Hyalutidin HC Aktiv Ⓡ jest łagodny dla żołądka i może być stosowany przez diabetyków.

GDZIE KUPISZ HYALUTIDIN?

Zamów wygodnie przez nasz sklep internetowy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności