DLA KOGO?

  • dla osób dorosłych

Już po 25. roku życia organizm zmniejsza poziom produkcji kwasu hialuronowego. W wieku 40 lat produkuje go 50%, a w wieku 60 lat tylko 10%. Pierwsze zmarszczki zauważamy po 10 latach obniżonej produkcji kwasu hialuronowego. Niestety braku kwasu hialuronowego w stawach nie widać. Gdy stawy dają o sobie znać, często jest już za późno.

 

  • dla osób korzystających z rehabilitacji

W celu przyspieszenia procesu rehabilitacji, należy uzupełnić niedobory składników mazi stawowej tj. kwasu hialuronowego oraz siarczanu chondroityny

 

  • dla osób z obciążeniami nadmiernej masy ciała

Każdy dodatkowy kilogram to dodatkowe 5% obciążenia dla stawów dolnych kończyn. 20 kg nadwagi to dodatkowe 100% obciążenia stawów. To tak, jakby stawy jednego człowieka musiały dźwigać ciężar dwóch osób.

 

  • dla osób aktywnie uprawiających sporty

Jeżeli trenujesz dla zdrowia i dobrego samopoczucia, pamiętaj o utrzymaniu stawów w dobrej kondycji, aby cieszyć się sprawnością ruchową przez długie lata.

 

  • dla profesjonalnych sportowców

Osiąganie życiowych rezultatów to efekt intensywnych treningów, podczas których stawy zużywają bardzo duże ilości kwasu hialuronowego. Systematycznie uzupełniaj niedobory kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny.

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Kom.: +48 793-196-111
e-mail: info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności