"Bóle w stawach biodrowych zmniejszyły się - nie ustały całkowicie ze względu na wysoki poziom degeneracji stawu biodrowego, natomiast bóle stawów kolanowych ustały. Mogę przespać spokojnie całą noc a wcześniej nie było to możliwe. Produkt jest wart swojej ceny. "

Wanda Bąk

"Miałem bóle i strzykanie w stawach. Pierwszy raz Hyalutidin spożyłem w ramach przygotowań do pobicia rekordu Polski w ilości przebiegniętych maratonów. Hyalutidin jest produktem, którego prewencyjne działanie pomaga stawom przetrwać tak ekstremalne obciążenie… "

Mariusz Szostak

"Wcześniej bezskutecznie zażywałam tabletki. W ciągu zażywania produktu Hyalutidin zauważyłam znaczną poprawa ruchową ramion. Znowu mogę ręce podnosić w górę co wcześniej było nie możliwe, ustąpił tez ból w stawach kolanowych. "

Filomena Piekiełko

"Od jakiegoś czasu zmagałem się z bólami w stawach. Stosowałem wcześniej wiele innych środków, które miały pomóc jednak żaden nie pomógł, aż trafiłem na Hyalutidin, po którym odczułem wyraźną poprawę oraz znaczną redukcję bólu. "

Andrzej K.

Stawy potrzebują wsparcia ZOBACZ W SKLEPIE

 

lub sprawdź listę aptek

Dla kogo jest Hyalutidin?

Twoje stawy wymagają uzupełnienie kwasu hialuronowego, jeżeli:

 

  • Jesteś w dojrzałym wieku

Już po 25. roku życia organizm zmniejsza poziom produkcji kwasu hialuronowego. W wieku 40 lat produkuje go 50%, a w wieku 60 lat tylko 10%. Pierwsze zmarszczki zauważamy po 10 latach obniżonej produkcji kwasu hialuronowego. Niestety braku kwasu hialuronowego w stawach nie widać. Gdy stawy dają o sobie znać, często jest już za późno.

 

  • Korzystasz z rehabilitacji po urazie aparatu ruchu

W celu przyspieszenia procesu rehabilitacji, należy uzupełnić niedobory składników mazi stawowej tj. kwasu hialuronowego oraz siarczanu chondroityny. Dzięki temu zabezpieczysz chrząstkę przed degradacją oraz poprawisz elastyczność w stawie.

 

  • Masz nadwagę, która obciąża Twoje stawy

Każdy kilogram nadwagi to dodatkowe 5% obciążenia dla stawów dolnych kończyn. 20 kg nadwagi to dodatkowe 100% obciążenia stawów. To tak, jakby stawy jednego człowieka musiały dźwigać ciężar dwóch osób. Zabezpiecz swoje stawy stosuj Hyalutidin HC Aktiv.

 

  • Masz nadwagę, chcesz schudnąć i zaczynasz ćwiczyć

Twoje stawy obciążone są nie tylko nadwagą, ale i seriami ćwiczeń fizycznych. Aby treningi nie zniszczyły Twoich stawów, stosuj kwas hialuronowy i siarczan chondroityny, które zabezpieczą stawy przed degradacją chrząstki stawowej i polepszą ich amortyzacje. Szczuplejsza sylwetka nie musi oznaczać zniszczonych stawów.

 

  • Aktywnie uprawiasz sporty

Jeżeli trenujesz dla zdrowia, pamiętaj o utrzymaniu stawów w dobrej kondycji. Niedobory kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny możesz łatwo uzupełnić stosując Hyalutidin HC Aktiv.

 

  • Trenujesz wyczynowo

Osiąganie życiowych rezultatów to efekt intensywnych treningów, podczas których stawy zużywają bardzo duże ilości kwasu hialuronowego. Aby zapobiec degradacji chrząstki stawowej, systematycznie uzupełniaj niedobory kwasu hialuronowego oraz siarczanu chondroityny stosując preparat Hyalutidin HC Aktiv.

 

  • Dla dzieci aktywnie uprawiających sport

Niższa wartość odżywcza żywności oraz szybki wzrost dzieci i młodzieży sprawiają, że rozwój chrząstek stawowych nie nadąża za wzrostem kości. Aby Twoje dziecko mogło aktywnie trenować sport, nie obciążając nadmiernie stawów, dodaj do jego diety suplement Hyalutidin HC Aktiv (sprawdź jak dawkować suplement dzieciom w sekcji dawkowanie).

 

czyli DLA KAŻDEGO, dlaczego?

Jedna wspólna przyczyna – niedobór mazi stawowej

Jedno rozwiązanie – uzupełnienie mazi stawowej

 

 

dla-kogo-hyalutidin.jpg

 

Zaleca się stosowanie przynajmniej jednego opakowania tj, 1000ml Hyalutidin HC Aktiv w ciągu roku.

 

NASZA HISTORIA

historia-hyalutidin.jpg

Moja mama nie rozstawała się z laską. Kiedyś podarowałem jej Hyalutidin. Chciałem by było to coś praktycznego. Gdy spotkaliśmy się jakiś czas później zapytała się - Nic nie zauważyłeś? Chodzę bez laski. Wtedy zrozumiałem, że Hyalutidin działa a ja chcę pomagać innym. Wierzę w Hyalutidin. Widziałem jak pomógł mojej mamie. Dlatego sprzedałem udziały w poprzedniej firmie. Zacząłem wszystko od nowa.

Zawiasy potrzebują naoliwienia. Stawy Hyalutidinu.

- GRZEGORZ KUCZERA, POMYSŁODAWCA DYSTRYBUCJI SUPLEMENTU HYALUTIDIN HC AKTIV W POLSCE

Treści publikowane w serwisie hyalutidin.pl mają na celu poprawę kontaktu pomiędzy użytkownikami serwisu i lekarzami, a nie zastąpienie tego kontaktu. Serwis ma charakter komercyjny. Jego celem jest sprzedaż suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv. Dodatkowo w serwisie publikowane są artykuły o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Zastosowanie porad zamieszczonych w serwisie powinno zostać poprzedzone wcześniejszą konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności