Czym jest Hyalutidin HC Aktiv?

Hyalutidin HC Aktiv to suplement diety w postaci płynu do picia. Zawiera tzw. Kompleks HCK stanowiący unikalne połączenie kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny.

 

Przeznaczony przede wszystkim dla osób, u których z wiekiem zmniejsza się poziom kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny w stawach oraz dla osób narażonych na nadmierne przeciążenie stawów, a także aktywnie uprawiających sporty i profesjonalnych sportowców.

 

 

hyalutidin-1%281%29.png

 

Uzupełnia on dietę w kwas hialuronowy i siarczan chondroityny oraz witaminę E. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem płynu synowialnego czyli mazi stawowej, natomiast siarczan chondorityny wchodzi w skład chrząstki stawowej. Kwas hialuronowy stanowi także element budulcowy chrząstki hialinowej (szklistej). Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Kom.: +48 793-196-111
e-mail: info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności