"Bóle w stawach biodrowych zmniejszyły się - nie ustały całkowicie ze względu na wysoki poziom degeneracji stawu biodrowego, natomiast bóle stawów kolanowych ustały. Mogę przespać spokojnie całą noc a wcześniej nie było to możliwe. Produkt jest wart swojej ceny. "

Wanda Bąk

"Miałem bóle i strzykanie w stawach. Pierwszy raz Hyalutidin spożyłem w ramach przygotowań do pobicia rekordu Polski w ilości przebiegniętych maratonów. Hyalutidin jest produktem, którego prewencyjne działanie pomaga stawom przetrwać tak ekstremalne obciążenie… "

Mariusz Szostak

"Wcześniej bezskutecznie zażywałam tabletki. W ciągu zażywania produktu Hyalutidin zauważyłam znaczną poprawa ruchową ramion. Znowu mogę ręce podnosić w górę co wcześniej było nie możliwe, ustąpił tez ból w stawach kolanowych. "

Filomena Piekiełko

"Od jakiegoś czasu zmagałem się z bólami w stawach. Stosowałem wcześniej wiele innych środków, które miały pomóc jednak żaden nie pomógł, aż trafiłem na Hyalutidin, po którym odczułem wyraźną poprawę oraz znaczną redukcję bólu. "

Andrzej K.

Stawy potrzebują wsparcia ZOBACZ W SKLEPIE

 

lub sprawdź listę aptek

Jak działa preparat na stawy Hyalutidin HC Aktiv?

Kompleks HCK zawarty w preparacie Hyalutidin HC Aktiv to unikatowe połączenie kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny, który wprowadza te składniki do organizmu jednocześnie. 

 

W chorym stawie znajduje się mała ilość kwasu hialuronowego, a maź stawowa ma niską lepkość. Kompleks HCK w łatwy sposób dostaje się do chrząstek stawowych poprzez układ trawienny i krwioobieg. Jego składniki są szybko wchłaniane do miejsc wykazujących niedobory w organizmie. Po dotarciu do stawu kompleks HCK łączy się ze specyficznymi receptorami, co powoduje pobudzenie komórek chrząstki (chondrocyty) do namnażania się, a komórek błony maziowej (synowiocyty) do produkcji endogennego „własnego”kwasu hialuronowego. W wyniku czego organizm sam zaczyna produkować kwas hialuronowy, co zwiększa lepkość mazi stawowej, a to zmniejsza współczynnik tarcia poprzez uzyskanie większej amortyzacji w stawie. Następuje redukcja procesów zapalnych, ból ustępuje, a tym samym stawy są usprawniane. Wraz z wiekiem produkcja endogennego kwasu hialuronowego maleje, natomiast zapotrzebowanie organizmu na ten kwas wzrasta.

 

Receptory na chondrocytach są jednakowo aktywne przez całe życie, dlatego stosując Hyalutidin HC Aktiv nie tylko dostarczamy egzogenny „podawany z zewnątrz” kwas hialuronowy, ale pobudzamy przez pewien czas nasz organizm  do dalszego produkowania „własnego” endogennego kwasu. Dzięki temu efekt terapii jest znacznie lepszy i dłużej się utrzymuje.

 

Suplementacja Hyalutidin HC Aktiv

jak-dziala-hyalutidin-hc-aktiv-1.png

 


 

Efekty suplementacji preparatem Hyalutidin HC Aktiv

Już 3-tygodniowa suplementacja preparatem Hyalutidin HC Aktiv sprawia, że wzrasta produkcja kwasu hialuronowego w organizmie. Po 30 dniach od rozpoczęcia suplementacji zdecydowanie zwiększa się namnażanie chondrocytów, jednocześnie synowiocyty uzyskują zdolność do produkcji wysokiego poziomu kwasu hialuronowego.

 

Siarczan chondroityny jest niezbędnym składnikiem masy chrząstek. Te dwa podstawowe składniki płynu synowialnego poprzez synergiczne współdziałanie są skuteczniejsze niż w przypadku ich oddzielnego stosowania. Metaanaliza opublikowana w 2010 roku stwierdza jednoznacznie, że glukozamina, a także chondoityna podawane osobno lub ich połączenia nie zmniejszają bólu stawów i nie mają wpływu na zwężenie szpary stawowej.

 

Maź stawowa dostarcza chrząstkom ważnych składników odżywczych i ułatwia ruchy stawów zmniejszając ich tarcie. 30-dniowy cykl przyjmowania preparatu na stawy zapewnia odpowiednią suplementację i dostarcza składników stanowiących naturalny budulec stawów. Kondycja stawów zależy min. od stopnia zużycia chrząstki stawowej, natężenia ruchów w obrębie stawów, wieku, masy ciała, a u niektórych osób od zmienności stanów pogodowych.

 

 

Hyalutidin HC Aktiv - Nowe życie dla stawów

 

 

 

Treści publikowane w serwisie hyalutidin.pl mają na celu poprawę kontaktu pomiędzy użytkownikami serwisu i lekarzami, a nie zastąpienie tego kontaktu. Serwis ma charakter komercyjny. Jego celem jest sprzedaż suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv. Dodatkowo w serwisie publikowane są artykuły o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Zastosowanie porad zamieszczonych w serwisie powinno zostać poprzedzone wcześniejszą konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności