"Bóle w stawach biodrowych zmniejszyły się - nie ustały całkowicie ze względu na wysoki poziom degeneracji stawu biodrowego, natomiast bóle stawów kolanowych ustały. Mogę przespać spokojnie całą noc a wcześniej nie było to możliwe. Produkt jest wart swojej ceny. "

Wanda Bąk

"Miałem bóle i strzykanie w stawach. Pierwszy raz Hyalutidin spożyłem w ramach przygotowań do pobicia rekordu Polski w ilości przebiegniętych maratonów. Hyalutidin jest produktem, którego prewencyjne działanie pomaga stawom przetrwać tak ekstremalne obciążenie… "

Mariusz Szostak

"Wcześniej bezskutecznie zażywałam tabletki. W ciągu zażywania produktu Hyalutidin zauważyłam znaczną poprawa ruchową ramion. Znowu mogę ręce podnosić w górę co wcześniej było nie możliwe, ustąpił tez ból w stawach kolanowych. "

Filomena Piekiełko

"Od jakiegoś czasu zmagałem się z bólami w stawach. Stosowałem wcześniej wiele innych środków, które miały pomóc jednak żaden nie pomógł, aż trafiłem na Hyalutidin, po którym odczułem wyraźną poprawę oraz znaczną redukcję bólu. "

Andrzej K.

Stawy potrzebują wsparcia ZOBACZ W SKLEPIE

 

lub sprawdź listę aptek

Zalety preparatu Hyalutidin HC Aktiv

Nie chcemy się wymądrzać i używać skomplikowanych terminów, dlatego posłużymy się przenośnią.

 

Stawy są jak zawiasy w drzwiach. Drzwi, często używane w pewnym momencie zaczynają skrzypieć. Co wtedy robimy? Naoliwiamy zawiasy. Były drzwi to teraz stawy. Przy każdym ruchu organizm człowieka wykorzystuje kwas hialuronowy, który nawilża powierzchnię stawów. Z wiekiem ilość tego składnika maleje, co ma związek z naturalnym procesem starzenia się. Organizm 40-letniej osoby produkuje 50% ogólnego zapotrzebowania kwasu hialuronowego, a w wieku 60-ciu lat już tylko 10%. Dlatego tak ważne jest aby stale uzupełniać jego niedobory.

 

Badania kliniczne potwierdzają poprawę w zakresie:

 

sztywnosc-stawow-poprawa.pngcodzienna-aktywnosc-poprawa.pngredukcja-bolu-poprawa.png

 

Niniejsze badanie zostało przeprowadzone z wykorzystaniem preparatu Hyalutidin HC Aktiv. Zbadano grupę pacjentów z ograniczeniami funkcji ruchowych wskutek strukturalnych uszkodzeń stawu kolanowego ze zwyrodnieniem II stopnia. Badania kliniczne były przeprowadzone w kooperacji ze Szpitalem Specjalistycznym w Vogelsang-Gommern – Niemiecki Ośrodek Transplantacji Chrząstki i Kości/Oddział Ortopedii Klinicznej).  W badaniu zastosowano dwa litry preparatu Hyalutidin HC Aktiv.

 

Zawarty w preparacie Hyalutidin HC Aktiv kwas hialuronowy jest połączony z głównym materiałem budulcowym chrząstki stawowej, czyli chondroityną. Razem tworzą silny kompleks HCK który uzupełnia niedobory tych składników w organizmie trafiając do wszystkich stawów jednocześnie.

 

Sprawdź czy Hyalutidin jest dla Ciebie?

zalety-hyalutidin.png

Płynna forma preparatu nie obciąża układu trawiennego.

 

Kwas hialuronowy zawarty w preparacie Hyalutidin HC Aktiv przekazany jest nie tylko do wszystkich stawów, ale również do poszczególnych tkanek min. skóry, oczu, kości, zastawek sercowych, płytek między stawowych.

 

Tylko stawy dobrze odżywione funkcjonują prawidłowo

Cykl stosowania preparatu Hyalutidin trwający 30 dni sprawia, że Twoje stawy otrzymują kwas hialuronowy i siarczan chondroityny, składniki ważne dla ich budowy. Dodatkowo produkt wzbogaca dietę w witaminę E, która chroni komórki przed stresem oksydacyjnym, czyli niszczącym działaniem wolnych rodników.

 

Treści publikowane w serwisie hyalutidin.pl mają na celu poprawę kontaktu pomiędzy użytkownikami serwisu i lekarzami, a nie zastąpienie tego kontaktu. Serwis ma charakter komercyjny. Jego celem jest sprzedaż suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv. Dodatkowo w serwisie publikowane są artykuły o charakterze informacyjno-edukacyjnym. Zastosowanie porad zamieszczonych w serwisie powinno zostać poprzedzone wcześniejszą konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności