Suplement diety dla biegaczy

Biegasz?

Chroń swoje stawy przed kontuzjami i zwyrodnieniami!

Bieganie bardzo intensywnie obciąża mięśnie, więzadła, kości, ścięgna i stawy. Nieodpowiednia ilość mazi stawowej nie zapewnia właściwej ochrony stawów, co w konsekwencji może prowadzić do zmian zwyrodnieniowych.

Chcesz dalej biegać? Odżywiaj swoje stawy regularnie!

Bieganie, a kondycja stawów

Każdy typ biegania obciąża stawy, co może prowadzić do nadmiernego zużycia chrząstki stawowej

Maratony

Maratony

Bieganie długodystansowe może nadmiernie obciążać stawy, zwłaszcza jeżeli bieganiu towarzyszy nieprawidłowa technika lub nagłe zmiany nawyków ruchowych

Bieganie sprinterskie

Bieganie sprinterskie

Duże przyśpieszenia i dynamika biegu sprinterskiego są przyczyną licznych kontuzji, które mogą prowadzić do zmian zwyrodnieniowych

Bieganie górskie

Bieganie górskie

Biegi przełajowe odbywają się na dużych nierównościach terenu. Najbardziej narażone są stawy skokowe

Bieganie miejskie

Bieganie miejskie

Częste bieganie po twardym podłożu nadmiernie obciąża stawy. Zbyt mała ilość mazi stawowej nie zapewnia odpowiedniej amortyzacji i ciśnienia w stawie

Przy bieganiu pamiętaj, że Twoje stawy potrzebują wsparcia!

Jak działa Hyalutidin?

Hyalutidin HC AktivⓇ suplement diety to odżywiający stawy płyn do picia. Zawiera kompleks HCK, czyli rewolucyjne połączenie kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny.

 

Dzięki takiej formule oba składniki są jednocześnie dostarczane do wszystkich stawów, uzupełniając naturalne zasoby mazi stawowej. Dodatkowo suplement diety Hyalutidin HC Aktiv jest wzbogacony w witaminę E, która jest silnym przeciwutleniaczem. Witamina E wspiera ochronę struktur komórkowych przed stresem oksydacyjnym i szkodliwym oddziaływaniem wolnych rodników.

 

30- dniowy cykl przyjmowania preparatu zapewnia odpowiednią suplementację i dostarcza składników stanowiących naturalny budulec stawów.

Zdjęcie sumplementu diety Hyalutidin

Preparat zawiera

Kwas hialuronowy

Kwas
hialuronowy

Poprawia elastyczność i napięcie skóry oraz tkanki łącznej. Utrzymuje elastyczność chrząstki i nawilża (smaruje) stawy. Jest naturalnym składnikiem płynu synowialnego (mazi stawowej).
Siarczan chondroityny

Siarczan
chondroityny

Wspomaga regenerację chrząstki stawowej. Stanowi naturalny budulec stawów.
Witamina E

Witamina E eliksir
młodości

Zawarta w preparacie witamina E to przeciwutleniacz – opóźnia zmiany komórkowe wywołane starzeniem się komórek oraz wspiera ich ochronę przed stresem oksydacyjnym.

Zdrowe i mocne stawy – podstawa biegania

W zdrowym i odpowiednio odżywionym stawie, chrząstka stawowa umożliwia wykonywanie pełnych ruchów i równomierne rozłożenie obciążenia. Dzięki temu nawet przy dużym obciążeniu stawu możliwa jest właściwa amortyzacja wstrząsów i zgniatania.

Niedobór mazi stawowej nie zapewnia właściwego ciśnienia w stawie, co może prowadzić do nadmiernego zużycia chrząstki stawowej.

Chcesz biegać? Twoje stawy powinny być zdrowe i mocne!

Obciażenie stawów podczas biegania
Tak wygląda Hyalutidin

HYALUTIDIN-HC Aktiv

Cena za jedno litrowe opakowanie preparatu HYALUTIDIN HC Aktiv Ⓡ to 630,00 zł.
Jedna sztuka opakowania zawiera dwie butelki preparatu (2x 0,5l) - razem 1 litr netto.

Rok ochrony wszystkich stawów bieganie

Cykl przyjmowania preparatu Hyalutidin HC Aktiv Ⓡ trwający 30 dni sprawia, że Twoje stawy otrzymują kwas hialuronowy i siarczan chondroityny, składniki ważne dla ich regeneracji.

Badania kliniczne potwierdzają poprawę w zakresie:

Sztywności stawów

Po 60 dniach

Procentowa poprawa sztywności stawów po 60 dniach

Po 90 dniach

Procentowa poprawa sztywności stawów po 90 dniach

Dolegliwości występujących podczas codziennej aktywności

Po 60 dniach

Procentowa poprawa dolegliwości po 60 dniach

Po 90 dniach

Procentowa poprawa dolegliwości po 90 dniach

Redukcji bólu

Po 60 dniach

Procentowa poprawa redukcji bólu po 60 dniach

Po 90 dniach

Procentowa poprawa redukcji bólu po 90 dniach

Niniejsze badania zostały przeprowadzone z wykorzystaniem preparatu Hyalutidin HC Aktiv® suplement diety. Zbadano grupę pacjentów z ograniczeniami funkcji ruchowych wskutek strukturalnych uszkodzeń stawu kolanowego ze zwyrodnieniem 2 stopnia. Badania kliniczne były przeprowadzone w kooperacji ze Szpitalem Specjalistycznym w Vogelsang-Gomern - Niemiecki Ośrodek Transplantacji Chrząstkii Kości/Oddział Ortopedii Klinicznej. W badaniach zastosowano dwa litry preparatu Hyalutidin HC Aktiv®. Suplement nie jest substytutem zbilansowanej i zróżnicowanej diety.

OPINIE O HYALUTIDIN

Poznaj opinie osób które zaufały nam i naszemu suplementowi

Łukasz Hawełka

Ból stawu kolanowego podczas treningu

Łukasz Hawełka - fizjoterapeuta

W swojej praktyce zawodowej zajmuję się głównie rehabilitacją ortopedyczno-sportową. Z preparatem Hyalutidin zetknąłem się ponad 2 lata temu, kiedy na rehabilitację zgłosił się do mnie pacjent z bólem stawu kolanowego. Ból pojawiał się zwykle w czasie trwania intensywnego wysiłku lub bezpośrednio po nim.

Konrad Woźniak

Stan bólowy (ostry) w stawie biodrowym, zdiagnozowany do operacji endoprotezy

Konrad Woźniak - fizjoterapeuta

Dane pacjenta: Marek M. lat 64, Jednostka chorobowa: stan bólowy (ostry) w prawym stawie biodrowym, zdiagnozowany do operacji endoprotezy i bóle w prawym kolanie w wyniku przeciążenia (prawostronne).

Małgorzata Burda-Krokosz

Bóle stawowe wynikające z przeciążeń po treningowych

Małgorzata Burda-Krokosz - Trener hokeja na lodzie II klasy

Hyalutidin to preparat łatwy w dozowaniu o lekkim przyjemnym smaku. Już po kilku dniach zażywania można zauważyć ustąpienie bólów stawowych wynikających z przeciążeń po treningowych. Jest to istotny czynnik który pozwala jeszcze bardziej zaangażować się w trening jak i w pełni korzystać z możliwości życia codziennego.

Andrzej Babicz

Przeciążenia stawów związane z intensywnym wysiłkiem fizycznym

Adam Babicz - Zawodnik Azotów Puławy

Kiedy poczułem dyskomfort, zacząłem stosować preparat Hyalutidin HC Aktiv. Jest to najlepszy suplement na uzupełnienie mazi stawowej i ochronę stawów dla sportowca jak i zwykłego człowieka. Po 30-dniowej kuracji zauważyłem bardzo pozytywny rezultat.

Mariusz Pietrzak

Choroba zwyrodnieniowa stawów

Mariusz Pietrzak - fizjoterapeuta i rehabilitant

Moi pacjenci, którzy równolegle z systematyczną rehabilitacją zdecydowali się zastosować preparat Hyalutidin HC Aktiv, zawierający kwas hialuronowy i chondroitynę, szybko odzyskiwali sprawność narządów ruchu i zmniejszenie dolegliwości bólowych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Grota Roweckiego 10/4 43-100 Tychy

Godziny otwarcia

Biuro: Pon - Pt: 09:00 - 14:00
Sob - Nd: nieczynne

infolinia: Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Kontakt z nami

Tel.: +48 32 226-65-08
Kom.:
+48 793-196-111
e-mail:
info

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności